– Wspólna Sprawa – spotkanie z Justyną Mańkowską

    • Kontrast
    • Układ strony
    • Czcionka
We wtorek razem z Justyną Mańkowską z Fundacji Katarynka rozmawiałyśmy o planowaniu wydarzeń dostępnych w perspektywie miasta. Spotkałyśmy się hybrydowo: my stacjonarnie, Justyna i jedna z tłumaczek PJM online. Okazało się, że dostępność hybrydowa też jest dobrym rozwiązaniem. 😊 Spotkanie było bardzo intensywne i bogate w treści. Dziękujemy Justyna za bezcenną rozmowę.

➡️ Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem dostępności wydarzeń kulturalnych już w najbliższą sobotę, czyli 14 maja na godz. 10:00 do Galerii Labirynt. Będziemy kontynuować wtorkowy temat i próbować przełożyć wiedzę i rozwiązania na nasze lubelskie podwórko.
➡️ Spotkania mają charakter otwarty. Prosimy jednak o wcześniejsze zapisy (link w komentarzu), żebyśmy mogły lepiej przygotować się na Waszą obecność. W formularzu zapisów można zgłosić również swoje potrzeby związane z uczestnictwem w projekcie.
Projekt Standardy Dostępności Kultury — Wspólna Sprawa jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO.
Back to top