– Wspólna Sprawa – zaproszenie na V i VI spotkanie

    • Kontrast
    • Układ strony
    • Czcionka
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem dostępności wydarzeń kulturalnych na kolejne spotkania 😊

👉 Temat: Współpraca w tworzeniu dostępnych wydarzeń
Co zrobić, by współpraca w tworzeniu dostępnych wydarzeń była międzysektorowa, skuteczna i przyjemna?
17 maja 2022 r. (wtorek), godz. 16:00-19:00 – zaproszony ekspert: Tomasz Włodarski z Małopolski Instytut Kultury
21 maja 2022 r. (sobota), godz. 10:00-13:00
Miejsce spotkań: Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, sala czarna
👉 Kim jest Tomasz Włodarski?
Zastępca dyrektorki Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie (MIK). Pracował dla jednostki samorządu terytorialnego w hrabstwie Cambridgeshire (UK), gdzie zaangażowany był w działania dotyczące równości i różnorodności. W Polsce współorganizował i prowadził organizację pozarządową oferującą pomoc prawną w interesie publicznym, kwestiach społeczeństwa obywatelskiego i środowiska naturalnego.
W MIK wspiera planowanie strategiczne, współpracę międzynarodową i projekty dostępnościowe, w tym odpowiada za program projektu „Małopolska. Kultura wrażliwa”. Ceni sobie zdrowy rozsądek i racjonalizm.
Spotkania mają charakter otwarty. Prosimy jednak o wcześniejsze zapisy, żebyśmy mogły lepiej przygotować się na Waszą obecność. W formularzu zapisów można zgłosić również swoje potrzeby związane z uczestnictwem w projekcie: Link do formularza
Projekt Standardy Dostępności Kultury — Wspólna Sprawa jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO.
Back to top