– Wszystko w teatrze. Bliżej – fotografujemy w Teatrze Andersena

    • Kontrast
    • Układ strony
    • Czcionka
Gdzie jesteśmy i co się dzieje?😎

📷 Razem z grupą uczennic i uczniów z Technikum nr 1 dla Uczniów Niesłyszących i Słabo Słyszących w Lublinie byłyśmy dziś w Teatrze im. H. Ch. Andersena, by fotografować teatr z bliska podczas próby spektaklu.
Dziękujemy Teatr Andersena w Lublinie za otwartość i ciepłe przyjęcie. 🫶🥰
Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć owoce tej pracy – dowiecie się niebawem. 🤟
Ewelina, Agnieszka, Ewelina, Gosia, Krzysztof – dziękujemy za Wasze wsparcie i udział. ❤️
Oświetlona na niebiesko scena. Na niej dwie postaci. Przed sceną rzędy krzeseł widowni zatopione w ciemności. Na pierwszym planie ciemny zarys stojącej kobiety, obok niej ciemne zarysy dwóch siedzących mężczyźn, jeden z nich trzyma aparat. Sala teatralna oświetlona delikatnym światłem. Rzędy krzeseł. Na nich tylko kilka osób, siedzi, wpatruje się w scenę, rozmawia w parach. na scenie duże drewniane dekoracje i trzy postaci rozmawiające se soba. Sala teatralna. Na pierwszym planie, w cieniu młody mężczyzna ogląda zdjęcie na ekranie aparatu. Obok niego kilka rzędów pustych krzeseł. Na drugim planie oświetlona czerwonymi reflektorami scena, na niej kilka postaci wśród drewnianej scenografii. Sala teatralna. Młody mężczyzna siedzi na krześle na widowni. Za nim stoi kobieta w okularach, nachyla się nad nim. Mężczyzna pokazuje jej zdjęcie w aparacie.
___
🎭Działanie jest częścią projektu “Wszystko w teatrze. Bliżej”.
Twórczyni projektu: Justyna Kazek-Góra
Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasto Lublin.
Partnerem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.
Back to top