– Wspólna Sprawa – Izabela Sopalska-Rybak

    • Kontrast
    • Układ strony
    • Czcionka

Izabela Sopalska-Rybak to kolejna dziewczyna, która zasila szeregi zespołu szkoleniowego dla grupy konsultacyjnej 💪 W trakcie spotkania omówi zagadnienia dotyczące liderskich kompetencji 🙂
Poznajcie Izę 👇

Założycielka i prezeska Fundacja Kulawa Warszawa.

Trenerka, działaczka społeczna, ekspertka w grupach doradczych na temat potrzeb
osób z niepełnosprawnościami. Członkini Warszawskiej Rady Kobiet przy Prezydencie m.st. Warszawy.
Działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami w Polsce od 2012 roku. Prowadzi szkolenia na temat potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami dla pracowników instytucji oraz firm, lekcje savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnościami w szkołach, sprawdza dostępność. Wspiera firmy w procesie otwierania się na klienta z niepełnosprawnością, profesjonalizacji obsługi, zwiększania dostępności placówek, usług i procesów.

Prywatnie zawodniczka Warszawskiej Drużyny Rugby na Wózkach Four Kings oraz drużyny z Hamburga. Była reprezentantka Polski w rugby na wózkach. Uczestniczka Mistrzostw Europy w 2017 roku w Koblenz oraz Mistrzostw Świata w 2018 roku w Sydney. Wicemistrzyni w Szermierce na wózkach w szpadzie, kat. C, w 2021 r. w Warszawie. Nominowana do nagród takich jak: Warszawianka Roku, Okulary Kaczkowskiego Nie widzę przeszkód, laureatka nagrody Kryształek Zwierciadła, ShEO Awards.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków #NOWEFIO.

Back to top