– Kino 5 zmysłów: C’mon C’mon

    • Kontrast
    • Układ strony
    • Czcionka

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury na kameralny czarno-biały film „C’mon C’mon” z Joaquim Phoenix’em w roli głównej. 😃 Wciela się on w rolę dziennikarza który na skutek wypadków zabiera w podróż po kraju własnego siostrzeńca. Bohaterowie udają się w filozoficzną podróż przez Los Angeles, Nowy Orlean i Nowy Jork, a wszystko to, w poszukiwaniu odpowiedzi na pozornie łatwe i proste pytania o życie. Gdyby się zastanowić, może się okazać, że życie bywa bajką opartą na faktach – pełną zawodów, wzruszeń i życiowych dylematów.

Streszczenie filmu w PJM:
🔸 TERMIN: 16 wrzesień, godz 17:00

🔸 MIEJSCE: Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12

🟠 DOSTĘPNOŚĆ WYDARZENIA
➡️Audiodeskrypcja
Uwaga: Dla widzów, którzy chcą skorzystać z audiodeskrypcji dostępne będą odbiorniki. Ze względów higienicznych zachęcamy do przyniesienia własnych słuchawek.
➡️Napisy rozszerzone

🟠
BILETY:
Bilety w cenie 12 zł można zakupić onlinie przez stronę internetową lub osobiście w kasie Centrum Kultury.
➡️ Kasa biletowa Centrum Kultury w Lublinie będzie otwarta na godzinę przed wydarzeniami biletowanymi.
➡️ Zakup biletów online: https://bit.ly/kino5zmyslow-cmon
➡️ Rezerwacja biletów: bezpośrednio w kasie Centrum Kultury lub mailowo pod adresem: kasa@ck.lublin.pl, telefonicznie pod nr 81 466 61 40 oraz 728 474 209, w wiadomości SMS pod nr 728 474 209.
Seans odbędzie się w ramach cyklu ” Kino 5 zmysłów” tworzonych przez Konfrontacje Teatralne we współpracy z Centrum Kultury w Lublinie. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/966164194489419/
Back to top